100

_

HAKKIMIZDA

Direnen Mızıkacılar, 1990 ların başında İskender Yıldız tarafından kurulmuş yerli ve yabancı cover şarkılar icra eden  bir müzik grubudur. Grup, Kalamış Korsan Bar’da ilk performansını gerçekleştirmesinden bu güne kadar Pizza Pina, Rock House, Sport House, Kemancı Bar, Hayal Kahvesi, Mojo, Monclive, DorockXL gibi İstanbul’un beğenilen müzik mekanlarında sahne almıştır.

1997 yılında katıldıkları Uluslararası Çeşme Müzik Festivali’nde Fidof Özel Ödülü almışlardır. Aynı yıllarda, Kanal D bünyesindeki Rifle Beyaz Show’da program orkestrası olarak isimlerini geniş kitlelere duyurmuş ve sevilmişlerdir.

Ülkemizin önde gelen kurumsal markalarının özel organizasyonlarında sahne almakta olan Direnen Mızıkacılar, zaman içinde bir çok  müzisyenle yol arkadaşlığı yapmış olup bugün de kadrosundaki çok kıymetli müzisyenlerle müzik yolculuğuna devam etmektedir.

Direnen Mızıkacılar Üyeleri ( 2019 )

Davul: İskender YILDIZ,  Vokal-Bas Gitar: Barbaros YILDIZ,  Vokal: Petek AKÇAKAYA, Yusuf Emrah UZUNCA, Elis DUBAZ,  Vokal-Gitar: Cevdet Kaan KOÇAK,  Keyboard: Burak BAYRAK,  Keyboard: Burak IRMAK,  Trompet: Tevfik TAMKÜPELİ,  Trombon: Altay ACAR,  Saksafon- Klarnet: Furkan ERYOLDAŞ

REFERANSLARIMIZ

Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal Organizasyonlar İçin İletişim

(0532) 422 68 53 / info@direnenmizikacilar.com.tr

Sosyal Medya’ da Bizi Takip Edin !